Tomb Raider Anniversary może być nowym wcieleniem serii. Square chyba się wygadało

Tomb Raider - Lara Croft
Newsy

Lara Croft zdecydowanie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Wygląda na to, że wkrótce otrzymamy kolejne Tomb Raider Anniversary. Na stronie Square Enix pojawiła się wzmianka o produkcie.

Widzimy ją w zakładce gier. Nie jest to jednak Anniversary z 2007 roku, a wersja mająca świętować 25-lecie serii. Możliwe więc, że Square Enix przygotowuje zupełnie nowy remake lub remaster albo coś na wzór pełnej kolekcji tytułów z Larą Croft w roli głównej, która doczeka się zbiorczego wydania. Możliwości jest cała masa.

Tomb Raider 25th Anniversary na stronie Square Enix
Źródło: Square Enix

Natomiast prawie pewne jest, że powyższa wzmianka to nie efekt błędu wydawcy. „Tomb Raider Anniversary (2021)” pojawiło się w gigantycznym przecieku z serwerów firmy NVIDIA. Dzięki rzeczonemu przeciekowi dowiedzieliśmy się między innymi o tym, że God of War trafi na PC, zapowiedziany zostanie drugi remake Destroy All Humans!, czy ostatecznie ogłoszony zostanie remaster trylogii GTA. Dodatkowo wspiera to omawianą wskazówkę ze strony Square.

Zapowiedź nowego projektu z Larą Croft może być więc nieodległa. Choć możemy tylko gdybać, kiedy wydawca zaprezentuje nowe Anniversary. Na ten moment trzeba uzbroić się w cierpliwość i zaczekać, aż Square Enix zdradzi pierwsze szczegóły.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie