para całująca się na dachu w Dying Light 2, logo PS Plus na tle gry LEGO DC Super-Villains, prezent w formie kontrolera Xbox

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – przeciek PS Plus, randkowanie w Dying Light 2 i prezenty od Xbox dla szczęściarzy

Przedwcześnie do sieci trafiły informacje o ofercie PS Plus na grudzień 2021. Jeśli się potwierdzą, a nic nie wskazuje na przeciwny scenariusz, gracze otrzymają 3 świetne produkcje.

Jeden z twórców Dying Light 2: Stay Human opowiedział nieco więcej o świecie gry. W swojej wypowiedzi wspomniał o „analogowej aplikacji do randkowania”, a także o przywiązaniu do najmniejszych szczegółów.

Xbox z okazji 20-lecia rozdaje upominki w ramach losowania szczęściarzom, którzy zapisali się wcześniej do Xbox Fanfest. W ich składzie znajduje się m.in. pięknie zdobiony kontroler, statuetka oraz Game Pass Ultimate na 12 miesięcy. Te i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%