Battlefield 2042 dostanie największą do tej pory, trzecią aktualizację. DICE zapowiada poprawki

Battlefield 2042 - zrzut ekranu z trybu Portal
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Battlefield 2042 ma niedługo dostać kolejną, trzecią aktualizację. Jak obiecuje deweloper, jest to największy patch, jaki kiedykolwiek zastosowano do gry.

DICE nie próżnuje. Deweloperzy bardzo chcą zagwarantować graczom pozbawione błędów doświadczenie.

Battlefield 2042 z największą do tej pory aktualizacją

DICE na swoim oficjalnym blogu postanowiło zapowiedzieć kolejne aktualizacje, jakie mają ukazać się do BF2042. O pierwszej z nich, która trafi do graczy szybciej, pisaliśmy w tym miejscu. Lista poprawek robi wrażenie, ale to dopiero patch numer 3 może być rewolucyjnym.

Gracze z pewnością od dawna czekali na to, aż BF2042 zostanie naprawiony. Deweloperzy dumnie ogłaszają listę poprawek, która jest niezwykle obszerna i dotyczy praktycznie każdego elementu w grze. Postanowiono poprawić interfejs gracza, dodano nowe ikony i powiadomienia, zdecydowano się naprawić problemy z wyświetlaniem obiektów i różnymi bugami graficznymi. To jednak w większości kosmetyczne zmiany.

Sama rozgrywka i jej różne systemy też zostaną ulepszone. Twórcy chwalą się ponad 150 mniejszymi poprawkami dotyczącymi map. Tryb Portal może liczyć na nową zawartość i aktualizacje. W samym Hazard Zone również pojawi się parę łatek – dostaniemy lepsze menu, ulepszenia niektórych akcesoriów czy systemu nagród.

Całkowita lista zmian dotyka także takich rzeczy, jak naprawa operatorów, dźwięku, walki wręcz, broni, pojazdów i tak dalej, i tak dalej… Wszystko, co obiecuje DICE znajdziecie na blogu firmy. Kiedy doczekamy się premiery wyczekiwanego patcha? Na samym początku grudnia. Miejmy nadzieję, że nie zaliczy on obsuwy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie