Battlefield 2042 - zrzut ekranu z trybu Portal
0 komentarzy

Battlefield 2042 dostanie największą do tej pory, trzecią aktualizację. DICE zapowiada poprawki

Battlefield 2042 ma niedługo dostać kolejną, trzecią aktualizację. Jak obiecuje deweloper, jest to największy patch, jaki kiedykolwiek zastosowano do gry.

DICE nie próżnuje. Deweloperzy bardzo chcą zagwarantować graczom pozbawione błędów doświadczenie.

Battlefield 2042 z największą do tej pory aktualizacją

DICE na swoim oficjalnym blogu postanowiło zapowiedzieć kolejne aktualizacje, jakie mają ukazać się do BF2042. O pierwszej z nich, która trafi do graczy szybciej, pisaliśmy w tym miejscu. Lista poprawek robi wrażenie, ale to dopiero patch numer 3 może być rewolucyjnym.

Gracze z pewnością od dawna czekali na to, aż BF2042 zostanie naprawiony. Deweloperzy dumnie ogłaszają listę poprawek, która jest niezwykle obszerna i dotyczy praktycznie każdego elementu w grze. Postanowiono poprawić interfejs gracza, dodano nowe ikony i powiadomienia, zdecydowano się naprawić problemy z wyświetlaniem obiektów i różnymi bugami graficznymi. To jednak w większości kosmetyczne zmiany.

Sama rozgrywka i jej różne systemy też zostaną ulepszone. Twórcy chwalą się ponad 150 mniejszymi poprawkami dotyczącymi map. Tryb Portal może liczyć na nową zawartość i aktualizacje. W samym Hazard Zone również pojawi się parę łatek – dostaniemy lepsze menu, ulepszenia niektórych akcesoriów czy systemu nagród.

Całkowita lista zmian dotyka także takich rzeczy, jak naprawa operatorów, dźwięku, walki wręcz, broni, pojazdów i tak dalej, i tak dalej… Wszystko, co obiecuje DICE znajdziecie na blogu firmy. Kiedy doczekamy się premiery wyczekiwanego patcha? Na samym początku grudnia. Miejmy nadzieję, że nie zaliczy on obsuwy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%