Już dziś jesienna wyprzedaż na Steam. Oto wszystkie najważniejsze informacje

Wyprzedaż Steam 2021 - grafika
PC

Dzisiaj wystartuje jesienna wyprzedaż na platformie Steam. Gracze będą mogli zgarnąć wiele produkcji w przyzwoitych cenach.

Jesienny Steam Sale ruszy dziś o godzinie 19:00. Wtedy to uruchomione zostaną wszystkie zawarte w nim promocje. Patrząc jednak na poprzednie wyprzedaże na Steam, spodziewałbym się, że sklep z aktywnymi przecenami zacznie płynnie działać dopiero pół godziny lub godzinę później. Przeciążone serwery dają się graczom we znaki przy praktycznie każdej wyprzedaży.

Jesienna wyprzedaż Steam potrwa od dziś do 1 grudnia. Możliwe, że poza samymi promocjami, Valve przygotuje też specjalne wydarzenia, w które będziemy mogli zaangażować się na platformie. Nie jest to jednak nic pewnego.

Nie ujawniono też żadnych promocji, z których będzie można skorzystać. Oferta Steam Sale zawsze jest tajemnicą i tylko Valve oraz wydawcy wiedzą, jakie gry i w jakich cenach kupimy. Natomiast spodziewałbym się przecen setek jeśli nie tysięcy tytułów. Warto uporządkować swoje listy życzeń, aby dobrze zaplanować zakupy.

Kolejna wyprzedaż Steam powinna wystartować 22 grudnia i potrwać aż do 5 stycznia 2022 roku. Następna taka okazja pojawi się dopiero wiosną 2022 roku.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie