Dyng Light 2 - randka na dachu. Dwójka bohaterów namiętnie całuje się

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

W świecie Dying Light 2 istnieje specjalna „aplikacja randkowa”

Techland opublikował kolejne nagranie z serii Dying 2 Know More. Wywiad z jednym z deweloperów dotyczy nowych szczegółów odnośnie miasta i jego mieszkańców w Dying Light 2.

Jedną z najciekawszych nowości ma być „analogowa aplikacja randkowa”, o której do tej pory twórcy nie opowiedzieli za dużo. Było już o niej wspomniane w jednym ze wcześniejszych epizodów, jednakże do dziś pozostaje to tylko jedną wielką niewiadomą.

Sądząc jednak po sformułowaniu użytym w poniższym nagraniu, można domyślać się, że będzie to coś w rodzaju tablicy ogłoszeń. Niewiadomym jest, czy gracz będzie miał okazję skorzystać z tego „ficzera”, ponieważ najpewniej będzie to jedynie element gdzieś w tle fabuły Dying Light 2.

World Director pracujący przy DL2, Thomas Gerbaud, wspomniał też, że ludzie żyjący w The City próbują utworzyć i przystosować się do swojej własnej „normalności”. Po tylu latach życia z wirusem nie powinno to nikogo dziwić, bowiem społeczeństwo musiało się w końcu do tego przystosować. Co ciekawe, ten nowy rytm ma zaburzyć główny bohater produkcji, podejmując decyzje podczas wykonywania misji.

Thomas podzielił się również wizją budowania narracji otaczającego świata. Widać to na każdym kroku w drobnych detalach, takich jak np. grafitti. Ciekawym przykładem też jest specjalne więzienie, gdzie gracze po wyglądzie osadzonych będą mogli wywnioskować, z jakiego powodu ktoś tam trafił.

Premiera DL2 przewidziana jest na 4 lutego 2022 roku. Gra wyjdzie na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%