W świecie Dying Light 2 istnieje specjalna „aplikacja randkowa”

Dyng Light 2 - randka na dachu. Dwójka bohaterów namiętnie całuje się
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Techland opublikował kolejne nagranie z serii Dying 2 Know More. Wywiad z jednym z deweloperów dotyczy nowych szczegółów odnośnie miasta i jego mieszkańców w Dying Light 2.

Jedną z najciekawszych nowości ma być „analogowa aplikacja randkowa”, o której do tej pory twórcy nie opowiedzieli za dużo. Było już o niej wspomniane w jednym ze wcześniejszych epizodów, jednakże do dziś pozostaje to tylko jedną wielką niewiadomą.

Sądząc jednak po sformułowaniu użytym w poniższym nagraniu, można domyślać się, że będzie to coś w rodzaju tablicy ogłoszeń. Niewiadomym jest, czy gracz będzie miał okazję skorzystać z tego „ficzera”, ponieważ najpewniej będzie to jedynie element gdzieś w tle fabuły Dying Light 2.

World Director pracujący przy DL2, Thomas Gerbaud, wspomniał też, że ludzie żyjący w The City próbują utworzyć i przystosować się do swojej własnej „normalności”. Po tylu latach życia z wirusem nie powinno to nikogo dziwić, bowiem społeczeństwo musiało się w końcu do tego przystosować. Co ciekawe, ten nowy rytm ma zaburzyć główny bohater produkcji, podejmując decyzje podczas wykonywania misji.

Thomas podzielił się również wizją budowania narracji otaczającego świata. Widać to na każdym kroku w drobnych detalach, takich jak np. grafitti. Ciekawym przykładem też jest specjalne więzienie, gdzie gracze po wyglądzie osadzonych będą mogli wywnioskować, z jakiego powodu ktoś tam trafił.

Premiera DL2 przewidziana jest na 4 lutego 2022 roku. Gra wyjdzie na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie