Promocje dnia – najlepsze zestawy z PlayStation 5, tani PS Plus na Black Friday i laptopy od 3399 zł

promocje dnia 24 listopada
PC PS4 PS5

Dziś mamy dla Was kolejną porcję promocji sponsorowanych przez Black Friday. Wybraliśmy najlepsze zestawy z PlayStation 5, tanie oferty na PS Plus oraz gamingowe laptopy.

Z nami nie tylko znajdziecie najciekawsze oferty, ale wiele zaoszczędzicie! Zapraszamy też do działu “Promocje” po więcej świetnych okazji!

Wybrane zestawy z PlayStation 5

Nasz dział promocji zdecydował się dziś wybrać dostępne do zakupu w polskich elektrosklepach konsole PlayStation 5 w zestawach. Do wyboru, do koloru! Pamiętajcie jednak, że niektóre możemy kupić wyłącznie, składając zamówienie telefoniczne.

Tani PS Plus w polskich sklepach

Darmowy multiplayer, zniżki w sklepie, co miesiąc nowe gry, a także (od niedawna) skromna, acz treściwa biblioteka filmów – to wszystko oferuje PS Plus. W linku poniżej znajdziecie zestawienie najlepszych ofert na tę subskrypcję.

Dzień laptopa w RTV Euro AGD

W polskim sklepie trwa dzień laptopa, a co za tym idzie – spadają ich ceny. Wybraliśmy garść modeli gamingowych w cenach, które zaczynają się od 3399 zł. Nie jest więc źle, a wręcz – jest dobrze!

Poniżej pełne zestawienie dzisiejszych ofert, m.in. przegląd zestawów z Xbox Series X, telewizory pod konsolę oraz przeceniony gry:

Przypominamy, że wszelkie promocje ważne są w chwili powstawania tego artykułu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie