Wiemy, czym może być „tajemniczy remake PlayStation”. To byłby hit, ale dla wybranych

PlayStation na tle gry Chrono Cross
PS4 PS5

Niedawno informowaliśmy o przecieku mówiącym o tajemniczym remake’u, który ma trafić na PlayStation. Teraz w sprawie pojawiły się kolejne wieści.

Nieznana dotychczas gra miała zostać zapowiedziana przez Sony. Znany informator, Shpeshal Nick, twierdzi, że tytuł ten będzie odświeżonym Chrono Cross i nie pojawi się tylko i wyłącznie na konsolach Niebieskich.

Nick twierdzi, że słyszał o odnowionym Chrono Cross od wielu źródeł. Dodatkowo gra pojawiała się w niedawnym przecieku z serwerów NVIDIA, który na ten moment uznajemy za wiarygodny.

Chrono Cross Remastered, jak sądzę, był już na wyciekłej liście NVIDIA, więc ta gra nie powinna być zaskoczeniem.

Co jeszcze mi powiedziano – ponieważ wszyscy piszą w oparciu o założenie, że jest to gra wyłącznie na PlayStation – powiedziano mi, że tak nie jest. Jedyne słowo, które zostało użyte to „multiplatformowość.

– powiedział Shpeshal Nick w podcaście XboxEra

Dotychczas przypuszczano, że „tajemniczym remake’iem PlayStation” było Metal Gear Solid. Tak wskazywał wcześniejszy przeciek. Oczywiście nie mamy absolutnej pewności, że faktycznie chodzi o Chrono Cross, ani że takowy remake w ogóle powstaje. Sugeruje to jednak wiele dowodów, w tym wspomniany już przeze mnie i informatora przeciek z serwerów NVIDIA.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie