GTA Trilogy The Definitive Edition - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GTA VI, GTAO i RDO mogą ucierpieć przez odświeżoną trylogię Grand Theft Auto

GTA VI powstaje od dłuższego czasu i nie jest to żadną tajemnicą. Możliwe jednak, że nieogłoszona jeszcze premiera troszeczkę się opóźni.

Rockstar niedawno przeprosiło graczy za kiepską jakość GTA The Trilogy The Definitive Edition i obiecało wprowadzenie poprawek. Takowe są już w drodze i niedawno pojawiła się pierwsza większa aktualizacja.

Informator Tez2 twierdzi, że firma oddelegowała do prac nad odświeżeniami część swoich zespołów. Miałyby one wspomóc twórców The Definitive Edition, studio Grove Street Games. W efekcie prace nad GTA Online, Red Dead Online i najpewniej także GTA VI mogłyby nieco się opóźnić.

Słyszę od źródeł, że Rockstar przydziela więcej zasobów i deweloperów do pomocy przy rozwoju trylogii GTA po premierze (łatki, poprawki…etc.).
Istnieje spora szansa, że okienka premierowe aktualizacji GTAO i RDO mogą zostać przesunięte nieco dalej niż zwykle.

– informuje Tez2 na Twitterze

Z drugiej strony, Rockstar mogło pozostawić zespół pracujący nad nowym Grand Theft Auto w spokoju. Jakby nie patrzeć, to jedna z najważniejszych gier, które znajdują się w produkcji. O ile The Trilogy The Definitive Edition wymaga poprawek, wątpię, aby słynny zespół naruszał swoje oddziały pracujące nad GTA VI. Niemniej nie jest to całkowicie wykluczone, choć możemy się tylko domyślać, jak w rzeczywistości wygląda sytuacja w studiu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%