Przeciek PS Plus na grudzień 2021 z dobrego źródła. Zapowiada się świetna oferta

PS Plus grudzień 2021
PS4 PS5

Choć ogłoszenia PS Plus na grudzień 2021 nie należy się spodziewać w tym miesiącu, do sieci trafił przeciek oferty. Zapowiada się na bardzo dobre gry, które powinny trafić w gusta osób o najróżniejszych gamingowych zamiłowaniach.

Źródłem tych informacji jest Dealabs, czyli francuski odpowiednik polskiego Peppera. Użytkownik o nicku billbil-kun zamieścił w przeszłości niejeden raz wcześniejsze ujawnienie oferty Plusa, także można śmiało spodziewać się, że i tym razem jego wieści są prawdziwe.

Przeciek PS Plus na grudzień 2021

  • Godfall (PS4/PS5)
  • Mortal Shell (PS4)
  • LEGO DC Super-Villains (PS4)

Zaczynając od tytułu dodanego z myślą o zadowoleniu także graczy z PS5, Godfall to RPG akcji, które przypadnie graczom lubującym się w gromadzeniu lootu. Celem gry jest pokonanie zwiastującej zagłady przy pomocy praktycznie boskich mocy. Zróbcie wszystko, by uniknąć kataklizmu.

Pozostając w klimatach fantasy, choć już nieco bardziej mrocznego, pewnie spodoba się Wam również Mortal Shell. To soulslike, w którym przejmiecie ciała zmarłych wojowników. W związku z tym podczas postępów w grze nabierzecie wprawy w niejednej postaci, a z pomocą przyjdzie Wam pokaźny zestaw broni i zaklęć.

Ostatnim z tytułów jest jedna z najnowszych gier opartych na licencji duńskich klocków. W LEGO DC Super-Villains wcielicie się w najgorszych oprychów znanych ze świata Detective Comics. Jako banda super-złoczyńców musicie pokonać przybyszów z alternatywnej rzeczywistości. To świetny tytuł do ogrania w kooperacji, dlatego jeśli macie drugi kontroler, rozważcie taką możliwość.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie