Battlefield 2042 - grafika z postaciami

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ile aktualizacji dostanie Battlefield 2042 do końca roku? Szykujcie miejsce na dyskach

Battlefield 2042 otrzyma jutro kolejną, dużą aktualizację. Przed twórcami jeszcze sporo pracy i możemy spodziewać się kolejnych łatek w najbliższych miesiącach.

Łącznie do końca roku mamy otrzymać aż trzy aktualizacja. Każda z nich zajmie się poprawkami i wprowadzi pomniejsze udogodnienia, które zwiększą komfort grania. Na razie nie ma co liczyć na większą ilość świeżej zawartości, ale może to i lepiej patrząc na aktualny stan gry. Najpierw trzeba naprawić to, co nie działa, a dopiero potem brać się za nowości.

Najbliższa aktualizacja Battlefield 2042 skupi się na poprawkach balansu rozgrywki oraz eliminowaniu błędów. Dodatkowo twórcy przywrócą tymczasowo wyłączone z gry UAV-1.

Druga w kolejności aktualizacja zawrze w sobie gigantyczną liczbę zmian. Największa jak do tej pory łatka ukaże się na samym początku grudnia, a więc już za parę tygodni. Miejmy nadzieję, że faktycznie mocno wpłynie na stan gry.

Ostatnia aktualizacja tego roku nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale ma pojawić się jeszcze przed świętami. Nie mamy też pewności, co takiego wprowadzi i nie potwierdzono żadnych konkretnych zmian. Na szczegóły musimy zaczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%