Xbox Game Pass - Lawn Mowing Simulator

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Xbox Game Pass zyska jeszcze jedną grę. To niecodzienny symulator

Twórcy Lawn Mowing Simulator oficjalnie ogłosili, że ich produkcja niebawem trafi do Xbox Game Pass. Niestety, posiadacze starszych konsol Microsoftu będą musieli obejść się smakiem.

Informacje na temat wzbogacenia biblioteki Game Passa zostały udostępnione na Twitterze Skyhook Games. Deweloperzy pochwalili się, że ich symulator koszenia trawy zdobył niedługo po premierze na PC spore zainteresowanie giganta z Redmond. Nie trzeba było długo czekać, by firma poprosiła o port na Xbox Series X i S.

Niestety, ze względu na brak wersji stworzonej z myślą o Xbox One, nacieszą się jedynie właściciele next-genów i PC. Na ten moment nieznane są informacje na temat wprowadzenia Lawn Mowing Simulator także w ramach chmury, choć i to może się zmienić. Niewiadomą pozostaje również data premiery tytułu w Game Passie, choć może to się wydarzyć niebawem.

Więcej o hicie Skyhook Games mogliście już przeczytać w tym miejscu. To symulator działalności gospodarczej, która oferuje usługi strzyżenia trawników. Do dyspozycji macie masę najróżniejszych kosiarek. Choć wielu osobom pielęgnacja zieleni niekoniecznie musi się podobać w prawdziwym życiu, w ramach gry wideo jest to już o wiele przyjemniejsze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%