twelve minutes okładka
0 komentarzy

PS5, PS4 i Nintendo Switch także w pętli czasu. Twelve Minutes ukaże się na kolejnych konsolach

Twelve Minutes okazało się dość zaskakująco udaną grą, która wprowadziła do branży nieco świeżości. Teraz szykujmy się na premierę na PS4, PS5 i Switch.

Świetnym thrillerem z pętlą czasu będą mogli cieszyć się posiadacze kolejnych konsol.

Twelve Minutes na PS4, PS5 i Switch

Twelve Minutes ukazało się wcześniej w tym roku i z miejsca okazało się ciepło przyjętą przez graczy i krytyków produkcją. Choć gra daleka jest od ideału, wprowadziła nieco nowości do branży gier wideo. Oczywiście Deathloop również bazuje na koncepcji „pętli czasu”, ale prawdziwą swobodę znajdziemy właśnie w „12 minutach”.

Luis Antonio, twórca produkcji, opublikował w serwisie YouTube nowy zwiastun, z którego dowiadujemy się, że gra stanie się dostępna dla większej liczby graczy. Produkcją będą mogli cieszyć się posiadacze PS4, PS5 i Nintendo Switch. Co ciekawe, premiera tych wersji już za rogiem, bo 7 grudnia!

Twelve Minutes skupia się na pętli czasu, w której uwięziona została trójka bohaterów. Główny bohater miał zaplanowany romantyczny wieczór z żoną, który skończył się najazdem policjanta oskarżającego ją o morderstwo i pobiciem nas na śmierć. W kolejnych 12-minutowych cyklach musimy poznać prawdę i odkryć sposób na to, jak możemy zapobiec tej katastrofie.

W grze pojawiają się znane kinomanom nazwiska – James McAvoy, Daisy Ridley i Willem Dafoe. Dotychczas pozycja była dostępna na PC (np. Steam) oraz XSX i XSS oraz XONE.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%