PS5, PS4 i Nintendo Switch także w pętli czasu. Twelve Minutes ukaże się na kolejnych konsolach

twelve minutes okładka
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Twelve Minutes okazało się dość zaskakująco udaną grą, która wprowadziła do branży nieco świeżości. Teraz szykujmy się na premierę na PS4, PS5 i Switch.

Świetnym thrillerem z pętlą czasu będą mogli cieszyć się posiadacze kolejnych konsol.

Twelve Minutes na PS4, PS5 i Switch

Twelve Minutes ukazało się wcześniej w tym roku i z miejsca okazało się ciepło przyjętą przez graczy i krytyków produkcją. Choć gra daleka jest od ideału, wprowadziła nieco nowości do branży gier wideo. Oczywiście Deathloop również bazuje na koncepcji „pętli czasu”, ale prawdziwą swobodę znajdziemy właśnie w „12 minutach”.

Luis Antonio, twórca produkcji, opublikował w serwisie YouTube nowy zwiastun, z którego dowiadujemy się, że gra stanie się dostępna dla większej liczby graczy. Produkcją będą mogli cieszyć się posiadacze PS4, PS5 i Nintendo Switch. Co ciekawe, premiera tych wersji już za rogiem, bo 7 grudnia!

Twelve Minutes skupia się na pętli czasu, w której uwięziona została trójka bohaterów. Główny bohater miał zaplanowany romantyczny wieczór z żoną, który skończył się najazdem policjanta oskarżającego ją o morderstwo i pobiciem nas na śmierć. W kolejnych 12-minutowych cyklach musimy poznać prawdę i odkryć sposób na to, jak możemy zapobiec tej katastrofie.

W grze pojawiają się znane kinomanom nazwiska – James McAvoy, Daisy Ridley i Willem Dafoe. Dotychczas pozycja była dostępna na PC (np. Steam) oraz XSX i XSS oraz XONE.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie