Lem byłby dumny. Polskie The Invincible na nowym zwiastunie z rozgrywką

The Invincible - zrzut ekranu
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Studio Starward Industries uraczyło nas niedawno świetnym zwiastunem swojego The Invincible. Przy okazji rozdania Golden Joystick Awards zaprezentowano kolejne materiały z tej klimatycznej produkcji.

Zwiastun ma na celu dokładne wyjaśnienie graczom, czym właściwie jest omawiany tytuł. Poza samą rozgrywką, materiał prezentuje również zakulisowe nagrania ze studia oraz parę urodziwych grafik koncepcyjnych.

To produkcja bazująca na “Niezwyciężonym” Stanisława Lema. Gracz trafia do tajemniczego i niebezpiecznego świata, w którym musi odnaleźć zaginioną załogę swojego statku kosmicznego.

W The Invincible główne skrzypce gra oczywiście fabuła. Ta ma być nieliniowa i pozwoli na podejmowanie istotnych i znaczących decyzji. Dodatkowo mamy otrzymać wciągającą rozgrywkę.

Na tle innych, podobnych gier, adaptacja Niezwyciężonego wyróżnia się przede wszystkim klimatem – retrofuturyzm i przepiękna grafika bardzo dobrze ze sobą współgrają. Miejmy nadzieję, że tytuł Starward Industries będzie tak dobry, jak przedstawiają go przedpremierowe materiały.

Premierę gry zaplanowano na 2022 rok, ale nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty. Produkcja ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie