Nowe gry na PS4 i PS5 w tym tygodniu. Gracz PlayStation farmę miał

nowe gry na PS4 i PS5 - Farming Simulator 22
PS4 PS5

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia to gratka dla fanów najróżniejszych gatunków. PlayStation wybrało 3 najciekawsze z nich i omówiło na nagraniu wideo. Sprawdźcie, co takiego rekomenduje ten gigant branży.

Deat’s Door (PS4, PS5 – 23 listopada) to urocza gra RPG, która wielu może kojarzyć się z formułą z nieco starszych odsłon Zeldy. Wcielacie się w kruka zajmującego się zbieraniem dusz. Jego życie się komplikuje, gdy pewien złodziej wykrada mu jedną. Po wyruszeniu w pogoń za rzezimieszkiem zaczyna się cała przygoda pełna walki z najróżniejszymi przeciwnikami.

Farming Simulator 22 (PS4, PS5 – 22 listopada) pozwoli Wam stać się najlepszym rolnikiem 2022 roku. Sprawdźcie jedną z trzech lokacji w Europie i w Ameryce, aby zbudować własne gospodarstwo. Czeka Was rolnictwo, hodowla i nawet leśnictwo, a to wszystko w najróżniejszych porach roku.

Drizzlepath: Deja Vu (PS4, PS5 – 23 listopada) to symulator chodzenia, w którym zwiedzicie przepiękne lokacje, aby dowiedzieć się na temat przeszłości. Poznacie historię nieżyjących już istnień, które znajdowały się dokładni tam, gdzie jesteście Wy. Przekonajcie się, czy uda się Wam poznać wszystkie sekrety.

Jak przypadły Wam do gustu nowe gry, które poleca PlayStation? Którąś już kupiliście lub planujecie kupić?

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie