Gra o skanowaniu umysłów trafi na konsolową premierę do Xbox Game Pass

Xbox Game Pass - Mind Scanners
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Już 30 listopada zadebiutuje w ramach Xbox Game Pass gra Mind Scanners (PC, Xbox). To data premiery konsolowego wydania tej niecodziennej produkcji o skanowaniu umysłów.

Patrząc na ujęcia z Mind Scanners nie da się nie mieć déjà vu. Produkcja ma kilka cech wspólnych z popularnym niegdyś Papers, Please. Wcielacie się tu w osobę skanującą umysły, która wyszukuje potencjalnych jednostek zagrażających tamtejszej społeczności zwanej Strukturą.

Witaj. Twoja aplikacja na stanowisko Skanera Myśli została przyjęta. Twoim zadaniem jest diagnozować i leczyć obywateli Struktury. Lista pacjentów jest długa, więc nie trać czasu. Niedługo pozwolimy ci zobaczyć się z córką…

– czytamy na karcie produktu w platformie Steam

Ten retro-futurystyczny świat wygląda w ten sposób ze względu na rozbicie się przed laty meteorytu, który stał się nowym źródłem energii. Część ludzkości pochłonięta skutkami tego wydarzenia odizolowała się od reszty świata, zmieniając się jedną super-maszyną, a wydajność stała się głównym celem życia.

Dziś opisywałem także inny warty uwagi tytuł, który trafi do Xbox Game Pass. Chcieliście może kiedyś założyć własną działalność? W Lawn Mowing Simulator stworzycie kosiarkowe królestwo. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie