Xbox Game Pass - Mind Scanners

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Gra o skanowaniu umysłów trafi na konsolową premierę do Xbox Game Pass

Już 30 listopada zadebiutuje w ramach Xbox Game Pass gra Mind Scanners (PC, Xbox). To data premiery konsolowego wydania tej niecodziennej produkcji o skanowaniu umysłów.

Patrząc na ujęcia z Mind Scanners nie da się nie mieć déjà vu. Produkcja ma kilka cech wspólnych z popularnym niegdyś Papers, Please. Wcielacie się tu w osobę skanującą umysły, która wyszukuje potencjalnych jednostek zagrażających tamtejszej społeczności zwanej Strukturą.

Witaj. Twoja aplikacja na stanowisko Skanera Myśli została przyjęta. Twoim zadaniem jest diagnozować i leczyć obywateli Struktury. Lista pacjentów jest długa, więc nie trać czasu. Niedługo pozwolimy ci zobaczyć się z córką…

– czytamy na karcie produktu w platformie Steam

Ten retro-futurystyczny świat wygląda w ten sposób ze względu na rozbicie się przed laty meteorytu, który stał się nowym źródłem energii. Część ludzkości pochłonięta skutkami tego wydarzenia odizolowała się od reszty świata, zmieniając się jedną super-maszyną, a wydajność stała się głównym celem życia.

Dziś opisywałem także inny warty uwagi tytuł, który trafi do Xbox Game Pass. Chcieliście może kiedyś założyć własną działalność? W Lawn Mowing Simulator stworzycie kosiarkowe królestwo. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%