Kontrolery i Game Pass za darmo. Xbox obdarowuje losowych fanów

xbox za darmo kontroler
X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Z okazji 20-lecia marki Xbox, firma rozdaje swoim fanom prezenty. Mogą liczyć na wyjątkowy kontroler, subskrypcję i… kryształową statuetkę.

Xbox potrafi w marketing. Tym razem o wielkim szczęściu mogą mówić wierni fani.

Xbox rozdaje gadżety

Nie da się ukryć, że 20-lecia Xbox’a to wielkie wydarzenie w świecie gamingowym, dlatego też przygotowano szereg atrakcji. Nie tak dawno temu firma otworzyła przecież wirtualne muzeum, które każdy zainteresowany może odwiedzić za darmo.

To, rzecz jasna, nie wszystko. Firma zdecydowała się na współpracę z gigantami mody, takimi jak Adidas czy choćby… Gucci. Oprócz tego wszystkiego fani również mogli liczyć na sporo atrakcji. Wybrani losowo gracze, którzy wcześniej zapisali się na Xbox Fanfest, otrzymali przesyłki-niespodzianki.

Xbox obdarował ich szeregiem gadżetów i akcesoriów. Zdecydowanie na pierwszy plan wysuwa się świetny kontroler inspirowany 20-leciem serii Halo. Jest to bardzo limitowany wzór, którzy wybrani otrzymali przed jego premierą.

15 listopada 2021 roku to nie tylko świętowanie 20 lat marki, to także świętowanie 20 lat marki Halo. Świętuj w wielkim stylu z kontrolerem Halo Infinite Limited Edition. Jesteś jednym z pierwszych, którzy otrzymają ten niewydany jeszcze kontroler, dostępny tylko w pakiecie.

Wyjaśnia firma w liście

Oprócz tego dodano również 12 miesięcy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate i wielką „kryształową” statuetkę z wygrawerowaną rocznicą i gamertagiem gracza. Nie będziemy ukrywać, że jest niezwykle bogaty zestaw, który dowodzi, że Microsoft dba o swoich fanów.

Zdjęcie wyróżniające: Uzumitchy/Twitter

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie