PS Plus październik 2021
3 komentarze

Oto najciekawsze oferty na subskrypcję PS Plus. Po doładowaniu nie zapomnijcie o jednej rzeczy

Zebraliśmy dla Was najciekawsze oferty na subskrypcję PS Plus. Przypominamy tym samym, że w całym „promocyjnym szaleństwie” można zapomnieć o jednej, dość istotnej rzeczy po doładowaniu konta.

Fajnie tak zakupić subskrypcję w ramach Black Friday, ale nie możemy zapomnieć o wyłączeniu jej odnawiania.

Najciekawsze oferty na PS Plus

Trwa Black Week, a co za tym idzie – codziennie mamy możliwość zakupu wielu różnych rzeczy w promocyjnych cenach. Sprzęt sprzętem, ale promocje obejmują również gry wideo czy różnego rodzaju usługi. Decydując się na PS Plus, warto wybrać mądrze.

Dlatego też zebraliśmy dla Was najciekawsze oferty na tańszego PS Plusa, w ramach którego uzyskacie dostęp do różnych gier (w tym premierowych tytułów) oraz trybów multiplayer i kolejnych zniżek na gry w PS Store.

PS Plus na 365 dni:

Jeżeli zdecydujecie się na zakup tańszego abonamentu, nie możecie zapomnieć o rzeczy, przez którą możecie potem stracić. PlayStation niestety ma włączoną auto-odnowę subskrypcji. Oznacza to, że doładowując konto kodem, automatycznie zgadzamy się na kolejny cykl rozliczeniowy. Przez nieuwagę możemy po 12 miesiącach obudzić się z nieco uboższym kontem. Wystarczy wejść do menu zarządzania subskrypcją i wyłączyć automatyczne odnawianie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%