Współtwórcy filmów Władca Pierścieni robią swoją grę. Są pierwsze szczegóły

Pierścień z uniwersum Władca Pierścieni
PC

Czyżbyśmy w końcu doczekali się kolejnej gry z uniwersum Władcy Pierścieni? A może chodzi o którąkolwiek z innych wielkich franczyz, z którymi twórcy mieli do czynienia?

Na tym etapie nic nie jest pewne, ale mam przeczucie, że jest na co czekać.

Studio z Władcy Pierścieni zabiera się za gry

Zaraz, jakie „studio z Władcy Pierścieni”? Chodzi oczywiście o nowozelandzkie Weta Workshop, czyli firmę zajmującą się wykonywaniem rekwizytów i produkcją efektów specjalnych dla branży filmowej. Ci tak naprawdę weterani mieli do czynienia nie tylko z największym fantasy w historii kinematografii, ale także z szeregiem innych produkcji.

W ich portfolio znajdziemy również choćby współprace z twórcami King Konga, Avatara, Hobbita, Opowieści z Narnii czy Ghost in the Shell. W kategorii filmów raczej nie ma dla nich nic, czego nie potrafiliby zrobić, ale co z grami wideo?

Studio opublikowało na swojej stronie najnowszą ofertę pracy dla producenta pierwszej ich gry wideo.

Poszukujemy Producenta, który pomoże nam w tworzeniu najnowocześniejszych gier. Nasza następna gra na PC oparta jest na niesamowicie bogatej i inspirującej licencji, która zachwyci fanów i graczy na całym świecie. Brzmi interesująco? Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży.

Post na Facebooku Weta Workshop

Czyli co? Nowy LOTR w formie gry wideo potwierdzony? Chciałbym, ale twórcy mają w swoim dorobku tyle pozycji, że tak naprawdę nie ma sensu zgadywać, za co aktualnie się zabierają. Wiemy jedynie, że tytuł najpewniej znajduje się w koncepcyjnej fazie rozwoju. Przyjdzie nam na niego trochę poczekać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie