Battlefield 2042 - żołnierze i pojazdy podczas walki

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Druga aktualizacja Battlefield 2042 w drodze. Ujawniono ważne zmiany

Battlefield 2042 już niedługo zyska drugą dużą aktualizację. Twórcy potwierdzili, jakich nowości należy oczekiwać od nowej łatki.

Aktualizacja zadebiutuje w czwartek, 25 listopada. Pełna lista zmian zostanie ujawniona już dziś, tj. 24 listopada. Natomiast już teraz potwierdzono najważniejsze zmiany, jakie ujrzymy w grze.

Usprawniony zostanie system reanimowania żołnierzy, który nie działał w przypadku chęci reanimacji niedaleko obiektów i ścian. Jeśli jednak już zginiemy, system odradzania nie powinien dawać się nam we znaki i gra wymusi automatyczne odrodzenie w razie wystąpienia błędu.

Niedawno wyłączono UAV-1, które było obecne na serwerach Portal z Bad Company 2. Gadżet ten zostanie przywrócony w najbliższej aktualizacji, jednak został on nieco osłabiony z uwagi na chęć zachowania balansu gry.

Zbalansowano także dwa pojazdy, które dawały się graczom we znaki. Mowa o śmiercionośnym poduszkowcu i nieco mniej zabójczym, ale również zbyt skutecznym helikopterze MD540 Nightbird.

Jedną z najbardziej odczuwalnych zmian będzie zmniejszenie rozrzutu wszystkich broni poza strzelbami. Dodatkowo zwiększono celność broni w przypadku braku ruchu gracza.

To tylko część zmian, które pojawią się w aktualizacji. Niedługo powinniśmy poznać kompletną listę tego, co czeka graczy Battlefield 2042 w drugim patchu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%