Ten mod do Wiedźmina 3 skazuje Geralta na wieczne męki

CD Projekt RED spadło ze stołka. Techland wychodzi na lidera
PC

Po instalacji tej modyfikacji zgotujecie Geraltowi prawdziwe piekło. Bohater gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pożegna się raz na zawsze z ewentualną śmiercią, choć i wrogom wtedy znacznie wydłużycie życie.

Autorem Stay Alive jest moder o pseudonimie crthdr. Wpadł on na świetny pomysł zmiany reguły zachowywania się paska zdrowia Rzeźnika z Blaviken. W sytuacji, gdy gracz miałby już umrzeć, pozostaje mu 1 HP, a wszystkim przeciwnikom regeneruje się zdrowie do 100%. Oznacza to, że nigdy się nie umrze, aczkolwiek każda walka może przeciągać się przez to w nieskończoność.

Plusem takiego rozwiązania jest porzucenie raz na zawsze wielu ekranów ładowania, które występują po każdym zgonie. Muszę przyznać, że mod w naprawdę niecodzienny sposób manipuluje zasadami rozgrywki i w zasadzie całkowicie ją odmienia. W zależności od podejścia jest to ułatwienie lub przyjemne urozmaicenie.

Modyfikację Stay Alive możecie pobrać stąd.

Z tym fanowskim dodatkiem świetnie się będzie komponował inny, o którym już wcześniej pisałem na łamach Planety Gracza. Co powiecie na niezwykle krwawe walki w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon? Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie