Wiedźmin 3 - Geralt w kotle i ucieszone wiedźmy wokół niego

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

Ten mod do Wiedźmina 3 skazuje Geralta na wieczne męki

Po instalacji tej modyfikacji zgotujecie Geraltowi prawdziwe piekło. Bohater gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pożegna się raz na zawsze z ewentualną śmiercią, choć i wrogom wtedy znacznie wydłużycie życie.

Autorem Stay Alive jest moder o pseudonimie crthdr. Wpadł on na świetny pomysł zmiany reguły zachowywania się paska zdrowia Rzeźnika z Blaviken. W sytuacji, gdy gracz miałby już umrzeć, pozostaje mu 1 HP, a wszystkim przeciwnikom regeneruje się zdrowie do 100%. Oznacza to, że nigdy się nie umrze, aczkolwiek każda walka może przeciągać się przez to w nieskończoność.

Plusem takiego rozwiązania jest porzucenie raz na zawsze wielu ekranów ładowania, które występują po każdym zgonie. Muszę przyznać, że mod w naprawdę niecodzienny sposób manipuluje zasadami rozgrywki i w zasadzie całkowicie ją odmienia. W zależności od podejścia jest to ułatwienie lub przyjemne urozmaicenie.

Modyfikację Stay Alive możecie pobrać stąd.

Z tym fanowskim dodatkiem świetnie się będzie komponował inny, o którym już wcześniej pisałem na łamach Planety Gracza. Co powiecie na niezwykle krwawe walki w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon? Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%