Steve z Minecrafta podaje zboże, bohater Dying Light 2 stoi na dachu, postacie z gry MultiVersus

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Dying Light 2 już bez opóźnień, Minecraft 1.18 jeszcze w listopadzie i nowa gra Warner Bros.

Twórcy Dying Light 2: Stay Human potwierdzili, że gra nie będzie miała już żadnych opóźnień i ukaże się, jak zakłada obecny plan, 4 lutego 2022 roku. Szkoda, że jednak nie pojawi się w grudniu, ale lepiej dostać dopracowany produkt, prawda?

Mojang ogłosił, że Minecraft 1.18 zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Wcześniej mówiono o ostatnim miesiącu tego roku, więc jest to miłe zaskoczenie dla wszystkich wyczekujących tego rewolucyjnego patcha. Świat gry zmieni się nie do poznania przez zmiany w jego generatorze.

Warner Bros. Games zaprezentowało nareszcie MultiVersus, czyli darmowego „Smasha”, w którym gracze zmierzą się w pojedynkach jako postacie z najróżniejszych mediów świata popkultury. Te i pozostałe teksty o grach z dzisiaj znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%