Nowy poziom kolekcjonerstwa. Ktoś zbiera… przeprosiny dotyczące opóźnień gier

Opóźnienia gier - worek z grafikami z gier - PG
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Czasy są, jakie są. Niestety, przez nie opóźnienia gier dotyczą naprawdę ogromnej liczby tytułów. Świat gamingu jest też pełen kolekcjonerów, a dziś chcę Wam przedstawić poczynania jednego z nich związane z wymienioną kwestią.

Mark Brown, znany z kanału na YouTube Game Maker’s Toolkit, w ostatnich miesiącach ma naprawdę ciekawe hobby. Kojarzycie te pamiętne obrazy z przeprosinami wydawców i twórców w związku z przesuwaniem ich debiutów produkcji? Tak się składa, że wspomniany entuzjasta tworzenia gier posiada w swojej kolekcji pokaźną gromadę takich właśnie grafik. Rzućcie okiem na jego zdobycze:

Jak widać, można mówić o naprawdę pokaźnej kolekcji informacji, które na swój sposób stały się dość memiczne ze względu na swoją masowość. Przykładowo wczoraj świat obiegła wieść o przesunięciu rebootu Saints Row, a dziś o podobna względem Pragmaty. Na szczęście Techland tego czwartku potwierdził, że Dying Light 2: Stay Human ukaże się planowo. Nie zmienia to faktu, że i ten tytuł zaliczył nagłe zmiany planów względem swoich terminów.

A u Was jakie myśli budzą opóźnienia gier? Nie jest to nigdy nic miłego dla graczy, ale na dłuższą metę warto poczekać ten dodatkowy czas. Lepiej przecież dostać dokończoną produkcję niż półprodukt, prawda?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie