Czołgi i helikoptery – chowajcie się. Najlepszym pojazdem w Battlefield 2042 jest poduszkowiec

Czołgi i helikoptery – chowajcie się. Najlepszym pojazdem w Battlefield 2042 jest poduszkowiec
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Gracze dokonali spektakularnego odkrycia. W najnowszym Battlefield 2042 najgroźniejszym pojazdem jest… poduszkowiec. Czołgi i helikoptery mogą się tylko wstydzić.

Battlefield 2042 dostępny jest w formie wczesnego dostępu, ale nie wszyscy gracze są równie zadowoleni ze stanu gry.

Battlefield 2042 – który pojazd jest najpotężniejszy?

Esencją każdego Battlefielda od zawsze były starcia dwóch, wielkich drużyn na ogromnych mapach z mnóstwem pojazdów. Te ostatnie dzielą się na jeżdżące, latające, a nawet pływające. Seria słynie z tego, że narzędzi zniszczenia mieliśmy zawsze pod dostatkiem.

BF2042 nie tylko kontynuuje tę tradycję, ale wznosi ją również na zupełnie nowy poziom. W najnowszej części mapy są jeszcze większe, a pojazdy jeszcze bardziej śmiercionośne. Problem w tym, że choć wielu z nas zakłada, iż to czołgi czy helikoptery potrafią zaprowadzić na polu bitwy największe spustoszenie, to jesteśmy tak naprawdę w błędzie.

Wszystko przez dziwacznego… buga? Sam nie do końca wiem czy to bug, czy po prostu poduszkowce w nowym BF-ie są zbyt potężne. Wystarczy obejrzeć krótki filmik poniżej, aby przekonać się, że nawet helikopter nie może równać się z niepozornym pojazdem.

Poduszkowce nie tylko są w stanie dosłownie wjeżdżać po pionowych budynkach i siać zniszczenie na dachach. Wehikuły te świetnie radzą sobie z lataniem. Lekkie „muśnięcie” helikoptera niszczy go dosłownie w sekundę. Nic dziwnego, że wielu graczy nie jest pocieszonych grą i chciałoby ją zwrócić

DICE obiecuje jednak, że w niedługim czasie ukaże się więcej poprawek. Pierwszy patch wydaje się spełniać pokładane w nim nadzieje, ale zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie