Alien: Isolation - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Alien: Isolation powraca na kolejnych platformach, a kontynuacji wciąż brak

Alien: Isolation było finansowym rozczarowaniem dla firmy SEGA, więc ta wciąż próbuje na niej zarobić. Potwierdzono, że gra trafi na kolejne platformy.

Tytuł zadebiutuje w Google Play i App Store już 16 grudnia bieżącego roku. Konwersja na urządzenia mobilne ma zaoferować rozgrywkę bez kompromisów, z ładną oprawą. Dodatkowo potwierdzono, że gra otrzyma w pełni podatny na personalizację interfejs oraz wsparcie kontrolerów dla osób, które nie lubią sterowania dotykiem.

Gra pojawiła się już w polskim App Store i wycenioną ją na 69,99 złotych. Jak na tytuł do kupienia na smartfonach, nie jest to niska cena. Jednak w pakiecie otrzymujemy nie tylko samą produkcję, ale też wszystkie DLC, które trafiły do gry.

Alien: Isolation jest moim zdaniem jednym z najbardziej niedocenionych horrorów ostatnich lat. Choć gra cieszyła się sporą rozpoznawalnością, nie sprzedała się zgodnie z oczekiwaniami i do dziś nie usłyszeliśmy o kontynuacji. Umiarkowanie wiarygodne plotki mówią, że nad sequelem ma pracować Disney, ale należy patrzeć na nie ze sporym dystansem. Kiepska sprzedaż gry zdecydowanie nie służy wieściom o kolejnej Izolacji. Kto wie, może jeśli tytuł sprzeda się dobrze na urządzeniach mobilnych, Obcy powróci na konsole i PeCety za parę lat?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%