Alien: Isolation powraca na kolejnych platformach, a kontynuacji wciąż brak

Alien: Isolation 2 i horror inspirowany Dead Space ponoć w produkcji
Mobile

Alien: Isolation było finansowym rozczarowaniem dla firmy SEGA, więc ta wciąż próbuje na niej zarobić. Potwierdzono, że gra trafi na kolejne platformy.

Tytuł zadebiutuje w Google Play i App Store już 16 grudnia bieżącego roku. Konwersja na urządzenia mobilne ma zaoferować rozgrywkę bez kompromisów, z ładną oprawą. Dodatkowo potwierdzono, że gra otrzyma w pełni podatny na personalizację interfejs oraz wsparcie kontrolerów dla osób, które nie lubią sterowania dotykiem.

Gra pojawiła się już w polskim App Store i wycenioną ją na 69,99 złotych. Jak na tytuł do kupienia na smartfonach, nie jest to niska cena. Jednak w pakiecie otrzymujemy nie tylko samą produkcję, ale też wszystkie DLC, które trafiły do gry.

Alien: Isolation jest moim zdaniem jednym z najbardziej niedocenionych horrorów ostatnich lat. Choć gra cieszyła się sporą rozpoznawalnością, nie sprzedała się zgodnie z oczekiwaniami i do dziś nie usłyszeliśmy o kontynuacji. Umiarkowanie wiarygodne plotki mówią, że nad sequelem ma pracować Disney, ale należy patrzeć na nie ze sporym dystansem. Kiepska sprzedaż gry zdecydowanie nie służy wieściom o kolejnej Izolacji. Kto wie, może jeśli tytuł sprzeda się dobrze na urządzeniach mobilnych, Obcy powróci na konsole i PeCety za parę lat?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie