Battlefield 2042 z pierwszą aktualizacją. Lista zmian nastraja pozytywnie

Battlefield 2042 - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Battlefield 2042 w wersji z wczesnego dostępu zmaga się z wieloma błędami i trudnościami z serwerami. Deweloperzy wypuścili właśnie pierwszą aktualizację gry o numerze 0.2.1, którą możecie już pobierać.

Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie poprawek do działania serwerów gry. Gracze skarżyli się na zjawisko tzw. Rubber Bandingu, który mocno utrudniał płynną zabawę. Serwery mają działać teraz stabilniej, choć nie wiemy jeszcze, czy Rubber Banding został całkowicie wyeliminowany.

Zmieniono także nazwę skórki jednego ze specjalistów, Borysa. Pierwotnie nawiązywała ona do realnego konfliktu i deweloperzy zdecydowali się na wprowadzenie poprawki. Od teraz skin nazywa się „Gator”.

Poza zmianami dotyczącymi całej gry, wprowadzono także drobne zmiany w Hazard Zone i Portal. Oba tryby posiadały pewne niedoróbki, które wpływały na odbiór rozgrywki. W przypadku Hazard Zone mowa o problemach z wybieraniem postaci i nagrodami, a Portal miało kłopoty z tworzonymi przez graczy trybami gry.

Poprawek jest dużo więcej i dobrze, że wprowadzono je jeszcze przed premierą. Pełną listę zmian w patchu znajdziecie w tym miejscu. Aktualizacja 0.2.1 jest już dostępna do pobrania na wszystkich platformach.

Ostatnie małe poprawki wprowadzone do BF2042 wprowadziły inne problemy. Miejmy nadzieję, że tym razem obejdzie się bez podobnych komplikacji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na rozgrywkę.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie