Warner Bros. przygotowuje się do zapowiedzi MultiVersus. Kudłaty, Królik Bugs i Tom&Jerry zniknęli [AKTUALIZACJA]

kudłaty multiverse
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawno światło dzienne ujrzały przecieki na temat Multiversus. Najnowsza produkcja od Warner Bros. ma rzekomo umożliwić walkę wielu znanych postaci.

AKTUALIZACJA

Wychodzi na to, że oficjalnie doczekaliśmy się potwierdzenia „wyciekanego” od dawna MultiVersus. Gra została oficjalnie zapowiedziana – pod tym adresem znajdziecie pierwsze materiały z gry.

ORYGINALNY TEKST

Kudłaty kontra Gandalf, Królik Bugs kontra Batman? Być może doczekamy się tego już za moment.

Multiversus nadchodzi?

Multiversus jawi się jako niezwykle ciekawa pozycja od Warner Bros. Games. Na fali popularności wszelkiego rodzaju bijatyk multiverse pokroju Nickelodeon All-Star Brawl, także i WB chciałoby wykorzystać drzemiący w pomyśle potencjał.

Już wcześniej pisaliśmy o przeciekach związanych z nową grą WB Games. Pozycja miałaby rzekomo być bijatyką, w której staną przeciwko sobie najbardziej znane postacie z różnych marek od Warner Bros. Przecieki wskazywały, że gra tworzona jest raczej niskim kosztem, ale odpowiada za nią Netherrealm (twórcy m.in. Mortal Kombat). Pogłoski te szybko obalono, sugerując, że pracują nad nią deweloperzy z WB Games. Co ciekawe, pozycja miałaby być w pełni darmowa, a kolejne aktualizacje przedstawiałyby nowe postacie. Teraz pojawiły się jednak kolejne przesłanki na temat istnienia gry.

Tom z Tom&Jerry zniknął, Królik Bugs także zaś Scooby został bez swojego najlepszego przyjaciela – takie posty zaczęły pojawiać się na profilach różnych marek WB. Pod jednym z nich widoczna jest odpowiedź WB Games, które ewidentnie „przygląda się sprawie”. Zapewne chodzi o to, że wspomniani bohaterowie pojawią się w nadchodzącym tytule. Jak dla mnie to dość jawne potwierdzenie, że Multiversus jest w produkcji, natomiast jego zapowiedzi doczekamy się już niedługo. Kto wie – być może w ciągu paru dni?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie