kudłaty multiverse
0 komentarzy

Warner Bros. przygotowuje się do zapowiedzi MultiVersus. Kudłaty, Królik Bugs i Tom&Jerry zniknęli [AKTUALIZACJA]

Niedawno światło dzienne ujrzały przecieki na temat Multiversus. Najnowsza produkcja od Warner Bros. ma rzekomo umożliwić walkę wielu znanych postaci.

AKTUALIZACJA

Wychodzi na to, że oficjalnie doczekaliśmy się potwierdzenia „wyciekanego” od dawna MultiVersus. Gra została oficjalnie zapowiedziana – pod tym adresem znajdziecie pierwsze materiały z gry.

ORYGINALNY TEKST

Kudłaty kontra Gandalf, Królik Bugs kontra Batman? Być może doczekamy się tego już za moment.

Multiversus nadchodzi?

Multiversus jawi się jako niezwykle ciekawa pozycja od Warner Bros. Games. Na fali popularności wszelkiego rodzaju bijatyk multiverse pokroju Nickelodeon All-Star Brawl, także i WB chciałoby wykorzystać drzemiący w pomyśle potencjał.

Już wcześniej pisaliśmy o przeciekach związanych z nową grą WB Games. Pozycja miałaby rzekomo być bijatyką, w której staną przeciwko sobie najbardziej znane postacie z różnych marek od Warner Bros. Przecieki wskazywały, że gra tworzona jest raczej niskim kosztem, ale odpowiada za nią Netherrealm (twórcy m.in. Mortal Kombat). Pogłoski te szybko obalono, sugerując, że pracują nad nią deweloperzy z WB Games. Co ciekawe, pozycja miałaby być w pełni darmowa, a kolejne aktualizacje przedstawiałyby nowe postacie. Teraz pojawiły się jednak kolejne przesłanki na temat istnienia gry.

Tom z Tom&Jerry zniknął, Królik Bugs także zaś Scooby został bez swojego najlepszego przyjaciela – takie posty zaczęły pojawiać się na profilach różnych marek WB. Pod jednym z nich widoczna jest odpowiedź WB Games, które ewidentnie „przygląda się sprawie”. Zapewne chodzi o to, że wspomniani bohaterowie pojawią się w nadchodzącym tytule. Jak dla mnie to dość jawne potwierdzenie, że Multiversus jest w produkcji, natomiast jego zapowiedzi doczekamy się już niedługo. Kto wie – być może w ciągu paru dni?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%