Dying Light 2 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Premiera Dying Light 2 będzie zgodnie z planem? „Zero szans” na opóźnienie

Premiera Dying Light 2 została we wrześniu opóźniona na luty 2022 roku. Wzbudziło to pewne obawy, czy produkcja Techlandu nie doczeka się kolejnych obsuw. Teraz możemy jednak odetchnąć z ulgą.

Lead Designer gry, Tymon Smektała, powiedział w rozmowie z serwisem MP1ST, że nie ma absolutnie żadnych szans na to, że DL2 zostanie opóźnione. Techland dołożył wszelkich starań, aby produkcja została domknięta w lutym przyszłego roku.

Gra ma się ukazać w przyszłym roku w lutym i na tym się skupiliśmy, nad tym pracowaliśmy. Więc absolutnie zero szans na to, że tak się stanie (gra zostanie opóźniona – red. ).
Jak powiedziałeś, było kilka powodów, dla których opóźniliśmy grę. Oczywiście COVID był jednym z czynników, ale nie chcę zrzucać winy na COVID, ponieważ wszyscy musieliśmy przez to przejść i wszyscy musieliśmy stawić czoła pewnym problemom i nowym wyzwaniom z powodu pandemii.

– powiedział Tymon Smektała w rozmowie z MP1ST

Deweloper wspomniał też, że wcześniejsze opóźnienia wynikały z chęci stworzenia bardzo dobrej kontynuacji marki. Techland nie chce psuć własnego „dziecka”.

(…) To nasze dziecko. To jest nasze IP. Marka Dying Light jest własnością naszego studia. Wiedzieliśmy więc, że nie możemy wypuścić gry, jeśli nie jest ona gotowa do wydania.

Dying Light 2 ukaże się 2 lutego 2022 roku. Zagramy na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%