Forza Horizon 5 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

4 komentarze

Aktualizacja Forza Horizon 5 włącza funkcję, której domagali się gracze

Forza Horizon 5 ukazała się na początku listopada i posiadała parę problemów na premierę. Błędy i kłopoty z serwerami dawały się graczom we znaki, ale teraz będzie ich mniej.

Pierwsza większa aktualizacja Forza Horizon 5 jest już dostępna do pobrania. W wersji na PC zajmuje 5.3 GB i podobnie zapewne jest na innych platformach, choć rozmiar może się nieco różnić zależnie od tego, gdzie gramy.

Najważniejszą dla wielu graczy nowością jest fakt, że wreszcie uruchomiono Forzathon Shop. Możemy w nim kupić specjalne nagrody za punkty, które otrzymujemy za wykonywanie sezonowych wyzwań oraz zdobywanie poziomów biegłości samochodów. Do tej pory był on wyłączony, co frustrowało wiele osób.

Twórcy wzięli też na warsztat problemy z serwerami. Gracze mają rzadziej doświadczać rozłączeń. Być może wpłynie to na liczbę prawdziwych kierowców, których spotkamy na serwerach.

Zajęto się też exploitami, które ostatnio cieszyły się dużą popularnością. Zmianom uległy drzewka biegłości niektórych samochodów, które były wykorzystywane do szybkiego zdobywania cennych losowań.

Poprawek jest znacznie więcej i zajęto się wieloma najpopularniejszymi błędami. Pełną listę zmian w aktualizacji znajdziecie w tym miejscu. Patch jest już dostępny do pobrania na wszystkich platformach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%