PS Plus na rok do zgarnięcie taniej. Przygotujcie się na grudniową ofertę

PS Plus - grafika
PS4 PS5

W sieci pojawiła się korzystna promocja na roczną subskrypcję PS Plus. Wkrótce poznamy kolejne gry, które trafią do oferty Sony w ramach grudniowego Plusa.

Rocznego Plusa zgarniecie niecałe 189 złotych, a więc ponad 50 złotych taniej względem zakupu z oficjalnej dystrybucji. Jeśli nie macie aktywnego Plusa lub chcecie go sobie przedłużyć stosunkowo niskim kosztem, to niezła oferta.

Link do oferty w sklepie z kluczami CDKeys:

12 miesięcy subskrypcji PS Plus – 188,29 zł

Oferta jest ważna w chwili publikacji tego artykułu.

Otrzymany kod da się bez problemu wykorzystać na polskim koncie PlayStation Network. Kiedy go aktywujecie, Wasza subskrypcja przedłuży się o rok.

Pełną ofertę PS Plus na grudzień 2021 poznamy już za 13 dni, a konkretnie 1 grudnia. Ogłoszenie PlayStation powinno pojawić się po południu, najpewniej o 17:30 czasu polskiego. Wtedy też dowiemy się, jakie gry odbierzemy w ramach usługi. Produkcje z oferty trafią do graczy 7 grudnia.

Przypominam również, że wciąż możecie odebrać gry z oferty PlayStation Plus na listopad 2021. W tym miesiącu Sony rozdało aż 6 pozycji, z czego 3 to tytuły przeznaczone na PS VR. Dodatkowo odebrać można trzy gry na PlayStation 4 i PlayStation 5. Jest różnorodnie i każdy wybierze sobie coś dla siebie.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie