PlayStation już odpala stronę Black Friday 2021. Na jakie promocje czekacie?

black friday 2021 z playstation
PS4 PS5

PlayStation rusza ze stroną swoich ofert na Black Friday 2021. Choć na razie wiele na niej nie znajdziemy, możemy być pewni, że niedługo będziemy mogli kupić gry w promocji.

Sony bierze udział w corocznym święcie promocji tak, jak każda inna większa firma.

Black Friday 2021 z PlayStation

Black Friday to coroczne święto promocji, dzięki któremu możemy zakupić mnóstwo sprzętu, gier, peryferiów i generalnie wszystkiego innego sporo taniej. Trzeba jednak umieć wyszukiwać najciekawsze oferty i sprawnie poruszać się po promocjach.

Z nami, rzecz jasna, nie zginiecie. Z pewnością wielokrotnie będziemy Was informować o kolejnych świetnych okazjach. Staramy się to robić z wyprzedzeniem, dlatego donosimy, że strona wyprzedaży Czarnego Piątku PlayStation już działa. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Problem jest taki, że na razie nic na niej nie ma. Sony ewidentnie przygotowuje się do wyprzedaży, która oficjalnie jeszcze nie ruszyła. Oznacza to zapewne, że w najbliższych dniach poznamy kolejne informacje, w tym datę startu promocji.

Co ciekawe, korporacja rzekomo na przygotowywać dla nas okazję na subskrypcję PS Plus na 12 miesięcy. Jeżeli wierzyć pogłoskom z Reddita, będziemy mogli zakupić Plusa o 33% taniej. Nie wiemy jeszcze dokładnie czy w naszym kraju również będzie taka okazja, niemniej oznaczałoby to 12 miesięcy usługi za około 160 zł.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie