PS Plus grudzień 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

14 komentarzy

PS Plus na grudzień 2021. Pierwsza gra z oferty może zabrać nas w kosmos

PS Plus na grudzień 2021 zostanie ogłoszony już za dwa tygodnie, 1 grudnia. Możliwe, że poznaliśmy pierwszą grę, która trafi do oferty, choć nie jest to nic pewnego.

Może nią być Heavenly Bodies od studia 2pt Interactive. Wskazuje na to data premiery gry, czyli 7 grudnia 2021 roku. To właśnie od tego dnia gracze będą mogli przypisać tytuły z PS Plus na grudzień 2021 do swoich bibliotek. To jednak nie jedyny argument stojący za tym typem.

Gra posiada już swoją kartę w PlayStation Store, lecz wciąż nie przypisano jej ceny i nie można jej nabyć przedpremierowo. Co więcej, ukaże się ona tylko na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC. Zazwyczaj premierowe gry trafiające do PS Plus albo wcale nie mają swojej karty w sklepie, albo właśnie nie da się kupić. Konsolowa ekskluzywność dla PlayStation również dobrze wróży tej opcji. Heavenly Bodies wpisuje się więc w trzy kryteria mogące stać za tym, że trafi do nowego Plusa.

Oczywiście jest to tylko spekulacja podparta dowodami. Niemniej nie możemy mieć pewności, że to właśnie ta produkcja trafi do Plusa w grudniu. Przekonamy się dopiero 1 grudnia.

Heavenly Bodies jest produkcją przygodowo-logiczną z zaawansowanym modelem fizyki. Gracze wcielają się w astronautów, którzy muszą wykonywać różne zadania na stacji kosmicznej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%