Gracze znaleźli kolejny powód do nabijania się z nowego GTA Trilogy. Nawet logo Rockstara jest źle zrobione

GTA The Trilogy The Definitive Edition - shotgun - PG
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Poziom (nie)dopracowania GTA The Trilogy The Definitive Edition u wielu graczy budzi wątpliwości. Trzeba jednak przyznać, że niektóre znaleziska wydają się być po prostu absurdalne.

Reddit grzmi i huczy, a nawet wręcz krzyczy odnośnie niedoróbek z odnowionej trylogii Grand Theft Auto. Tym razem obiektem żartów stał się basen, który można napotkać w Vice City. Mowa o tym wyjątkowym w kształcie logo Rockstar Games. Przyjrzyjcie się ramionom gwiazdy, a następnie spójrzcie na minimapę. Widzicie pewną rozbieżność?

Wygląda na to, że graficzne przełożenie mapy w Vice City należy do tych ręcznie generowanych. W niektórych grach wykorzystujących taką formę pomocy tworzy się ją przy pomocy specjalnych skryptów. Tutaj jednak ktoś musiał maczać swoje palce w tej zmianie, szczególnie, że w oryginale takiej grafiki w ogóle nie przewidziano. Trzeba przyznać, że nie wygląda to za dobrze i tego samego zdania są redditorzy komentujący powyższy wpis.

Nie udało im się nawet zrobić tego cho***nego logo? To prosty kształt gwiazdy!

– pisze Whoopsy_doodle

Wow, co za ironia spieprzyć własne logo.

– pisze dontforgetthefries

Dosłownie uczysz się je (gwiazdy – red. ) rysować, gdy jesteś dzieckiem.

– pisze TutumTeRebore

Takich perełek w GTA The Trilogy The Definitive Edition można napotkać znacznie więcej. Przedwczoraj na Planecie Gracza został opublikowany tekst na temat przeogromnej nakrętki, która stała się gigantycznym pączkiem. Wygląda, jakby twórcy bez większego namysłu przejechali model 3D suwakiem do dorabiania wierzchołków.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie