MultiVersus to już żadna tajemnica. Warner Bros. pokazało bijatykę z kultowymi postaciami

MultiVersus - walka na arenie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Potwierdziły się plotki na temat MultiVersussmashopodobnej bijatyki, w której gracze pokierują postaciami z najróżniejszych dzieł popkultury. Nie zabrakło gwiazd kojarzonych z komiksów, kreskówek i seriali aktorskich.

Adventure Time, DC Comics, Scooby Doo, Tom i Jerry, a nawet Gra o Tron. Te i więcej licencji uświadczycie na poniższym zwiastunie, który przedstawia najważniejsze założenia produkcji. Nie zabrakło masy ujęć prosto z silnika gry. Zobaczcie, „z czym się je nowego Smasha”:

MV skupia się na rozgrywce w kooperacji, gdzie gracze wcielają się w najróżniejszych bohaterów świata popkultury i stoczą razem na arenach walki. Postacie mają specjalne umiejętności, których część zyskuje na wykorzystaniu w walce drużynowej.

MultiVersus - lista postaci - PG
Lista obecnie znanych postaci

Sam nie jestem jednak przekonany do jednej kwestii. MultiVersus ma być oparte o model biznesowy free to play, co oznacza, że każdy będzie mógł w nią zagrać bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Twórcy będą natomiast zarabiać na mikropłatnościach, które m.in odblokują dostęp do nowych skórek. Oczywiście w przyszłych aktualizacjach pojawi się też znacznie więcej kojarzonych twarzy.

Gra zadebiutuje w 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. Jeśli posiadacie kilka z wymienionych sprzętów, powinien ucieszyć Was wspierany pełny cross play i dzielenie progresji między platformami. Już teraz można zapisać się do beta testów, przechodząc w to miejsce.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie