Promocje dnia – 12 miesięcy PS Plus taniej, Pillars of Eternity II: Deadfire za 27,59 zł i monitor gamingowy Huawei

Promocje dnia – 12 miesięcy PS Plus taniej, Pillars of Eternity II: Deadfire za 27,59 zł i monitor gamingowy Huawei
PC PS4 PS5

Witamy w dzisiejszych promocjach dnia! Prezentujemy dla Was najciekawsze oferty, jakie znaleźliśmy. Wśród nich monitor gamingowy, promocja na PS Plus i świetne RPG 90 proc. taniej.

Przypominamy, że wszelkie prezentowane tu oferty ważne są w chwili pisania tego tekstu.

PS Plus taniej na 12 miesięcy

Abonament PS Plus jest chyba jedną z najbardziej istotnych rzeczy, gdy posiadamy konsolę PlayStation. Dostęp do gier, trybów multiplayer i zniżek zawsze się przydaje. Mamy go dla Was taniej – za 188,29 zł.

Pillars of Eternity II: Deadfire od 27,59 zł

Pillars of Eternity to świetny RPG dla fanów i weteranów gatunku. Jeżeli jesteś zdania, że „dzisiaj już się takich gier nie robi”, a zarazem tęsknisz za duszą Baldur’s Gate – PoE wydaje się wręcz stworzone dla Ciebie. Znaleźliśmy ofertę z 90-procentową przeceną.

Monitor dla gracza od Huawei

Czego szukacie, jeżeli potrzebujecie kupić nowy monitor? No, zapewne zwracacie uwagę na rozdzielczość i częstotliwość odświeżania. Do tego byłoby fajnie, gdyby miał dobre odwzorowanie kolorów, głęboką czerń i być może jakieś poboczne bajery. Huawei MateView wydaje się spełniać te potrzeby.

To nie wszystko! Poniżej reszta ciekawych ofert z dziś – m.in. tańsze klawiatury i słuchawki, telewizor dla gracza i Xbox Series X w polskich sklepach:

Zachęcamy również do odwiedzania naszego działu „Promocje” po więcej fantastycznych ofert!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie