Premiera Pragmata opóźniona. Capcom pokazało za to nową grafikę

Pragmata - grafika
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Pragmata zostało zapowiedziane w połowie zeszłego roku. Wskazano wówczas, że tytuł ten ukaże się w 2022 roku. Możemy jednak zapomnieć o premierze w ciągu kolejnych kilkunastu miesięcy.

Przy okazji udostępnienia ostatnich informacji na temat tej gry zasugerowałem, że premiera w przyszłym roku może być zagrożona. Capcom potwierdziło, że Pragmata w istocie ukaże się dopiero w 2023 roku. Opóźnienie wynika z chęci przygotowania “niezapomnianej przygody”.

Nasz zespół ciężko pracuje nad projektem, ale aby mieć pewność, że będzie to niezapomniana przygoda, zdecydowaliśmy się przesunąć termin premiery na 2023 rok. W międzyczasie mamy dla Was nową grafikę którą możemy się z Wami podzielić. Dziękujemy za Waszą cierpliwość.

– czytamy w ogłoszeniu twórców

Twórcy udostępnili również nową grafikę przedstawiającą jedną z postaci, którą ujrzymy w grze. Póki co produkcja ta przypomina nieco swoim klimatem Death Stranding. Nie wiemy wciąż jednak, czym konkretnie jest Pragmata i jak będzie wyglądać rozgrywka.

Pragmata - grafika

Opóźnienie premiery dodatkowo zapowiedziano na specjalnym materiale. Jego bohaterką jest dziewczynka, którą zobaczyliśmy również na powyższej grafice.

Tytuł ma ukazać się na PC, PS5 i Xbox Series X oraz S.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie