Pragmata - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Premiera Pragmata opóźniona. Capcom pokazało za to nową grafikę

Pragmata zostało zapowiedziane w połowie zeszłego roku. Wskazano wówczas, że tytuł ten ukaże się w 2022 roku. Możemy jednak zapomnieć o premierze w ciągu kolejnych kilkunastu miesięcy.

Przy okazji udostępnienia ostatnich informacji na temat tej gry zasugerowałem, że premiera w przyszłym roku może być zagrożona. Capcom potwierdziło, że Pragmata w istocie ukaże się dopiero w 2023 roku. Opóźnienie wynika z chęci przygotowania „niezapomnianej przygody”.

Nasz zespół ciężko pracuje nad projektem, ale aby mieć pewność, że będzie to niezapomniana przygoda, zdecydowaliśmy się przesunąć termin premiery na 2023 rok. W międzyczasie mamy dla Was nową grafikę którą możemy się z Wami podzielić. Dziękujemy za Waszą cierpliwość.

– czytamy w ogłoszeniu twórców

Twórcy udostępnili również nową grafikę przedstawiającą jedną z postaci, którą ujrzymy w grze. Póki co produkcja ta przypomina nieco swoim klimatem Death Stranding. Nie wiemy wciąż jednak, czym konkretnie jest Pragmata i jak będzie wyglądać rozgrywka.

Pragmata - grafika

Opóźnienie premiery dodatkowo zapowiedziano na specjalnym materiale. Jego bohaterką jest dziewczynka, którą zobaczyliśmy również na powyższej grafice.

Tytuł ma ukazać się na PC, PS5 i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%