Kiedy nowe aktualizacje do Battlefield 2042? DICE zapowiada więcej poprawek

gry - Battlefield 2042 - żołnierz na tle zglitchowanej grafiki - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Deweloperzy z DICE obiecują graczom, że w niedługim czasie wypuszcza kolejne aktualizacje do Battlefield 2042. Twórcy skupiają się na wyeliminowaniu bugów.

BF2042 w fazie early access jest bardzo zabugowany, ale czy to nie stało się kolejną tradycją serii?

Battlefield 2042 dostanie więcej poprawek

Nie da się ukryć, że już od dawna kolejne części uwielbianej serii Battlefield posiadają na premierę przytłaczającą wręcz liczbę bugów. W tak ambitnej odsłonie, jak 2042 błędów jest jeszcze więcej. Gracze co chwilę informują o kuriozalnych sytuacjach czy rzeczach, które po prostu nie działają.

Jakby tego było mało, tegoroczny BF wydaje się dla wielu także grą dość… kontrowersyjną. Skupienie się na operatorach czy brak niektórych elementów z poprzednich części dla wielu wydają się wręcz skandaliczne, ale tego deweloperzy już nie naprawią. W przeciwieństwie do bugów. Już dziś dostępna jest nowa aktualizacja, o której przeczytacie pod tym adresem.

Twórcy na swoim blogu wyjaśniają również, że w niedługim czasie opublikowane zostaną kolejne poprawki błędów. Zgodnie z ich obietnicami, w kolejnych tygodniach możemy spodziewać się więcej informacji na temat łatek.

W ciągu następnych 30 dni planujemy wydać dwie kolejne aktualizacje, przy czym następna aktualizacja będzie zawierać więcej poprawek i ulepszeń, które udało nam się zidentyfikować w pierwszym tygodniu wczesnego dostępu, a po niej wydamy większą i bardziej znaczącą aktualizację.

DICE

Jest więc na co czekać, zwłaszcza że premiera gry zaplanowana została na… jutro. Nie powinniśmy więc oczekiwać wyeliminowania wszystkich bolączek tytułu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie