Nowy trailer Elex II prezentuje 5 frakcji. Pierwszy „rzut ucha” na polski dubbing

Elex II - potwór wyglądający jak Yeti krzyczy na gracza
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

THQ Nordic udostępniło w sieci pierwszy zwiastun Elex II z pełnym polskim udźwiękowieniem. Ten skupia się na pokazaniu 5 frakcji, które gracze napotkają w grze.

Choć pierwsza odsłona Elexa nie przypadła do gustu wielu krytykom, gamingowa społeczność przyjęła ją z uśmiechem na ustach. Choć początkowo było sporo błędów, sama rozgrywka sprawia do dziś sporo przyjemności. W związku z tym nie powinno nikogo dziwić spore zainteresowanie „dwójką”. Zobaczcie świeży zwiastun, który zdradza nieco na temat zalążków fabuły.

Co można wywnioskować z trailera, gracz zmierzy się z frakcjami Albów, Berserkerów, Kleryków, Morkoni i Banitów. Udostępnione fragmenty sugerują, że zadaniem nie będzie przyczynienie się do rosnącego konfliktu między nimi, a zjednoczenie grup, aby zwyciężyć wspólnego wroga. Brzmi… niezwykle zachęcająco i jestem ciekaw, jak sprawdzi się to w akcji.

Niestety, zachęcająco już nie brzmi sama gra, a przynajmniej to, co usłyszałem podczas oglądania trailera. Pominę kwestię synchronizacji ust z dźwiękiem, ponieważ najpewniej wynika to po prostu z nałożenia ścieżki audio w programie do montażu wideo. Po odsłuchaniu tych ponad 2 minut mam bardzo mieszane odczucia. Czasem poziom dubbingu mógłbym porównać z tym z Wiedźmina 3, a w innych momentach brzmi on na teatralnie przerysowany. Mam nadzieję, że w samej produkcji nie odniosę już podobnych wrażeń.

Premiera Elex II została zaplanowana na 1 marca 2022 roku. Gra wyjdzie na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. Czekacie? Planujecie zakup? Jeśli tak, warto rozważyć edycję kolekcjonerską. Więcej na jej temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie