Epic Games Store - Darmowe gry - Radiohead

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

3 darmowe gry czekają na EGS. Wśród nich tytuł premierowy stworzony z Radiohead!

Po poprzednim nieco słabym prezencie na Epic Games Store w nadchodzących dniach możecie zgarnąć aż 3 świetne darmowe gry. Za tydzień gracze zyskają dostęp do pakietu do specjalnej usługi streamingowej. Takiego gratisu jeszcze nie było!

Na odebranie nowych podarunków macie czas do 25 listopada, do godziny 16:59. Pospieszcie się logować do EGS, aby nie zapomnieć o przypisaniu ich do swoich kont.

Pierwszą darmówką jest Guild of Dungeoneering, czyli mix gry karcianej oraz systemów znanych z tytułów RPG. Przemierzajcie kolejne lochy, aby Wasza gildia wzbiła się na wyżyny i wykosiła konkurencję. Całość została oprawioną rysunkową grafiką, co na pewno wyróżnia tę produkcję na tle innych.

Drugim prezentem jest KID A MNESIA EXHIBITION, czyli owoc współpracy Epic Games oraz zespołu Radiohead. Jest to tytuł, który premierowo trafił do rozdawanki, dlatego tym bardziej warto po niego sięgnąć. Zwiedźcie cyfrowo-analogowy świat oparty o twórczość tego legendarnego bandu.

Ostatni upominek to Never Alone (Kisima Ingitchuna), czyli przepiękne dzieło autorstwa Upper One Games. To platformówka, w której wcielicie się w młodą dziewczynkę – przedstawicielkę Inuitów. Uratujcie swój naród przed nadejściem wiecznej śnieżycy. W grze nie zabrakło masy nawiązań do inuickich mitów, co powinno przypaść do gustu osobom chcącym zgłębić te zakamarki wiedzy.

Już za tydzień zgarniecie Epic Welcome Pack do usługi Antsteam. To ogromna baza retro tytułów, w które możecie zagrać dzięki dobrodziejstwom streamingu. Platforma posiada w swojej bibliotece ponad 1000 pozycji, co na pewno słabym wynikiem nie jest.

Jak Wam się podobają darmowe gry przewidziane na najbliższe dni?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%