0 komentarzy

Do Call of Duty: Vanguard powraca uwielbiana przez fanów mapa

Najnowsze Call of Duty: Vanguard to nie tylko same nowe mapy. Znajdziemy tu również odświeżone wersje klasyków. Niedługo jednak fani dostaną jedną z najciekawszych map z serii.

Vanguard wzbogaca się o kolejną zawartość do trybu multiplayer.

Call of Duty: Vanguard z mapą Shipment

Fanem CoD-a jestem chyba od zawsze. Choć jest to miłość dość wyboista ze względu na niektóre części serii, zazwyczaj nie czuję się zawiedziony tym, co oferuje tryb multiplayer. Szczególnie jeżeli chodzi o mapy. Seria słynie z bardzo rozpoznawalnych miejsc starć graczy.

I choć nieco bardziej otwarte (jak choćby Satellite z ubiegłorocznej odsłony) wymuszają taktyczne podejście, czasami fajnie się mordować na mniejszej przestrzeni. Dlatego też fani uwielbiają Nuke, nowe Das Haus czy znane z Modern Warfare Shipment. To ostatnie, ku uciesze fanów, powróci.

Activision zaledwie wczoraj zapowiedziało darmowy weekend z Vanguard, a także szereg poprawek i nowości w najnowszym patchu (dokładne informacje znajdziecie pod tym adresem). Jakby tego było mało, w sam raz dla nowych graczy, do gry powróci klasyczna mapa z kontenerami. Shipment zostanie dostosowany do realiów II wojny, ale bądźmy szczerzy – wiele się w nim nie zmieni.

Jeżeli jednak interesuje Was, jak mapy z World at War zmieniły się na przestrzeni lat – tutaj znajdziecie porównanie. Nie da się ukryć, że twórcy postanowili nie tylko na wizualny lifting, ale również dodanie paru ciekawych elementów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 69 reviews)
Excellent39%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible54%