Do Call of Duty: Vanguard powraca uwielbiana przez fanów mapa

Do Call of Duty: Vanguard powraca uwielbiana przez fanów mapa
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Najnowsze Call of Duty: Vanguard to nie tylko same nowe mapy. Znajdziemy tu również odświeżone wersje klasyków. Niedługo jednak fani dostaną jedną z najciekawszych map z serii.

Vanguard wzbogaca się o kolejną zawartość do trybu multiplayer.

Call of Duty: Vanguard z mapą Shipment

Fanem CoD-a jestem chyba od zawsze. Choć jest to miłość dość wyboista ze względu na niektóre części serii, zazwyczaj nie czuję się zawiedziony tym, co oferuje tryb multiplayer. Szczególnie jeżeli chodzi o mapy. Seria słynie z bardzo rozpoznawalnych miejsc starć graczy.

I choć nieco bardziej otwarte (jak choćby Satellite z ubiegłorocznej odsłony) wymuszają taktyczne podejście, czasami fajnie się mordować na mniejszej przestrzeni. Dlatego też fani uwielbiają Nuke, nowe Das Haus czy znane z Modern Warfare Shipment. To ostatnie, ku uciesze fanów, powróci.

Activision zaledwie wczoraj zapowiedziało darmowy weekend z Vanguard, a także szereg poprawek i nowości w najnowszym patchu (dokładne informacje znajdziecie pod tym adresem). Jakby tego było mało, w sam raz dla nowych graczy, do gry powróci klasyczna mapa z kontenerami. Shipment zostanie dostosowany do realiów II wojny, ale bądźmy szczerzy – wiele się w nim nie zmieni.

Jeżeli jednak interesuje Was, jak mapy z World at War zmieniły się na przestrzeni lat – tutaj znajdziecie porównanie. Nie da się ukryć, że twórcy postanowili nie tylko na wizualny lifting, ale również dodanie paru ciekawych elementów.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie