Strzelanina z Saints Row, uratowanie kobiety przez żołnierza w Battlefield 2042 oraz bohater z Far Cry 6 z pistoletem przystawionym do klatki piersiowej

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Tagi:

DoGRYwka – zaraz szczegóły Hard Zone z BF2042, easter egg w FC6 zabija oraz świat w Saints Row

Jeszcze w tym tygodniu do sieci trafi trailer ostatniego trybu gry Battlefield 2042. Powinniśmy wtedy wszyscy poznać szczegóły rozgrywki w Strefie Zagrożenia.

W Far Cry 6 nie brakuje easter eggów nawiązujących do innych gier Ubisoftu. Kojarzycie skok wiary z cyklu Assassin’s Creed? I na wyspie Yara możecie go wykonać, choć będzie Was po tym bardzo bolała głowa.

Twórcy rebootu Saints Row podzielili się kilkoma informacjami dotyczącymi świata produkcji. W aż dwóch dzisiejszych artykułach natraficie na materiały wideo prezentujące dostępne miasto i jego okolice. Te i pozostałe newsy znajdziecie w poniższej liście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się