Premierowe zwiastuny Crysis Remastered Trilogy. Opad szczęki po raz drugi

crysis remastered trilogy
Newsy

W sieci pojawiły się nowe zwiastuny Crysis 2 i Crysis 3 Remastered. Tym razem z fragmentami gameplayu z wersji PC. Niektórzy fani mogą mieć trudności z doszukiwaniem się widocznych zmian.

Crysis Remastered Trilogy zadebiutuje już za moment, bo 15 października. Gra ukaże się w wersji na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz Xbox Series X|S i PS5.

Crysis Remastered Trilogy na nowej rozgrywce z wersji PC

Każda część cenionej serii od Cryteka zapamiętana została jako „te piękne” gry wideo. Oczywiście czasy, w których olśniewały najbardziej, minęły już dawno, jednak wciąż „oryginalne” gry potrafią zdumiewać bardzo dopracowaną grafiką. Mimo wszystko dostosowanie ich do najnowszych maszyn nie jest wcale złym pomysłem. Dlatego też powstaje Crysis Remastered Trilogy.

Najnowsze trailery z elementami gameplayu nagrane zostały dzięki wersji PC, która lata temu uważana była za tą najładniejszą. Problem w tym, że osobiście nie dostrzegam zbyt dużych zmian. Crysis 2 i Crysis 3 wyglądają niemal tak samo, a szybki rzut oka za zwiastuny sprzed lat potwierdzają moje przypuszczenia. Gracze PC dostaną lekko podrasowane gry. Chyba że Crytek pokusi się o porównanie obydwu wersji i zamieści stosowny materiał, który pokaże w widoczny sposób graficzne zmiany. Oczywiście na tym polega cała idea „remasterów”, tak więc nie mogę się tego czepiać. Niemniej w przypadku graczy na „blaszakach” odświeżony Crysis raczej nie spowoduje opadu szczęki.

Oczywiście nie oznacza to, że CRT w ogóle w niczym się nie różni. Tekstury, oświetlenie i modele zostały poprawione. Oprócz tego wzbogacono grę o możliwość obsługi Nvidia DLSS. No i dostaliśmy też porównanie wydań wersji konsolowych – tutaj różnice są już znacznie bardziej zauważalne. Zdecydowanie dopracowano rozdzielczość i detale, a także m.in. efekty cząsteczkowe.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie