Call of Duty Vanguard - Polina

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

Kampania CoD Vanguard w szczegółach. Gwiazda TLoU2 w obsadzie

Twórcy Call of Duty Vanguard podzielili się kolejnymi szczegółami kampanii. Jednoosobowa historia nowego CoD-a to klasyka gatunku.

W kampanii nie pokierujemy tylko jednym bohaterem lub bohaterką. Deweloperzy ponownie pozwolą nam wcielić się w kilka różnych postaci, które zmierzą z nazistami na polach bitwy z całego świata. Fabuła poprowadzi nas przez różne scenariusze, a bohaterowie wreszcie spotkają się, aby wspólnie zetrzeć się z wrogiem.

Oto część obsady głosowej Call of Duty Vanguard:

  • Sierżant Arthur Kingsley – Chiké Okonkwo
  • Porucznik Polina Petrova – Laura Bailey
  • Szeregowy Lucas Riggs – Martin Copping
  • Porucznik Wade Jackson – Derek Phillips
  • Sierżant Richard Webb – Simon Quarterman
  • SS Oberst-Gruppenführer Hermann Wenzel Friesinger – Dan Donohue
  • Jannick Richter – Dominic Monaghan

Jeśli graliście w The Last of Us Part II, z pewnością kojarzycie jedno nazwisko z powyższej listy. Laura Bailey, która wcielała się w Abby, pojawi się też w CoD Vanguard. Aktorka jest mocno związana z gamingiem i jej obecność w grze może ucieszyć wielu graczy.

Wczoraj zobaczyliśmy też oficjalny, polski zwiastun kampanii. Znajdziecie go w tym miejscu. Przyznam, że robi naprawdę dobre wrażenie i zapowiada bardzo efektowną historię..

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się