klasy w bf2042
0 komentarzy

Przedziwny bug w becie BF2042. Gracze doznali powrotu do przeszłości

Gracze BF2042 dostali w becie niejako przedsmak tego, co znajdzie się w trybie Portal. Na skutek dziwnego buga, można było podejrzeć wybór klas z innych części serii, a nawet… zagrać jako jedna z nich.

Fanom serii chyba najbardziej brakuje systemu klas, który zastąpiony został przez specjalistów. Dlatego też tylu fanów nie może doczekać się trybu Battlefield Portal.

Postacie z poprzednich części w BF2042

Nie ma co ukrywać, że postacie i cały znany z serii system klas niejako powróci za sprawą trybu Battlefield Portal. To specjalna platforma w ramach BF2042, która domyślnie ma zapewnić fanom setki godzin zabawy. Dzięki niej możliwy stanie się powrót na klasyczne mapy, do znanych już trybów, wcielając się w klasy z Battlefield: 1942, Battlefield: Bad Company 2 i Battlefield 3.

Okazuje się, że w trakcie niedawnej bety niektórzy mogli dostać nieoczekiwany przedsmak tego, co czeka nas w trybie Portal. Wszystko dlatego, że jednemu z graczy pojawiły się klasy z BF3 i BF:BC2 jako postacie do wyboru. Mógł zagrać tylko pięcioma spośród około 35. Wcielając się w rolę znanego już szturmowca z BF3, dostał do ręki defibrylator i broń, której reszta graczy nie uświadczyła. Analogicznie sytuacja wygląda z klasą inżyniera, wsparcia i zwiadu. Wygląda więc na to, że DICE faktycznie zadbało, aby przenieść znane z poprzednich części serii elementy bez wprowadzania w nie jakichkolwiek zmian.

Fani w komentarzach wydają się bardzo ucieszeni z tego buga. Choć nie oznacza on, że w podstawowej wersji gry będziemy mogli wybierać spośród postaci w systemie klas, to jednak udowadnia, że Battlefield Portal może okazać się prawdziwą perełką. Do tego gwarantuje rozwiązanie problemów, na które gracze narzekają najbardziej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się