Amazon Prime oficjalnie w Polsce. Za darmo na początek, a później… bardzo tanio

Amazon-Prime
Filmy i seriale PC

Nie ma co ukrywać – Amazon dzisiaj posprzątał. Amazon Prime od dziś oficjalnie dostępne w Polsce. W jego ramach możemy liczyć na darmową dostawę, mnóstwo filmów i seriali oraz gry wideo. Wszystko to w zaskakująco niskiej cenie.

Na ten dzień zapewne czekało mnóstwo osób. Do Polski oficjalnie trafiła konkurencja Netflixa i HBO GO, która oferuje jednak znacznie więcej.

Amazon Prime oficjalnie w Polsce. Jakie ceny?

Dość niespodziewanie Amazon Prime stał się oficjalnie dostępny w naszym kraju. Większość graczy kojarzy tę subskrypcję albo z filmami i serialami na życzenie, albo z darmowymi grami i przedmiotami do nich rozdawanymi co miesiąc.

Oczywiście to nie wszystko. W ramach subskrypcji mamy też darmową dostawę produktów z Amazona, bez minimalnej wartości zamówienia. Oferta obowiązuje na naprawdę wiele produktów z 30 kategorii, takich jak elektronika, komputery, książki, moda, dom i kuchnia, narzędzia, artykuły sportowe czy zabawki. Jest w czym wybierać.

A jaki jest koszt nowej usługi? Szczerze mówiąc – niewielki. Amazon poinformował, że pierwsze 30 dni jest darmowym okresem próbnym, po którym możliwe są dwa warianty opłacania abonamentu:

  • 49 zł rocznie,
  • 10,99 zł miesięcznie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak polscy klienci przyjęli uruchomiony na początku tego roku serwis Amazon.pl. Wprowadzając Amazon Prime do Polski, będziemy mogli zaoferować darmową dostawę nawet następnego dnia, dostęp do nagradzanych filmów i seriali, a także gier komputerowych i o wiele więcej.

Mourad Taoufiki, dyrektor generalny Amazon.pl

Amazon Prime znajdziecie w tym miejscu. Aktualnie w ramach Prime Gaming dostępne są za darmo takie tytuły jak Ghostrunner czy Star Wars Squadrons. Oprócz tego mamy mnóstwo przedmiotów i skórek do innych, popularnych gier.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie