Świat Saints Row na nowym wideo wygląda na przeogromny

Świat Saints Row na nowym wideo wygląda na przeogromny
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Volition podzieliło się w sieci kolejnym materiałem z rebootu Saints Row. Tym razem skupiono się na podziale całej mapy. Wygląda na to, że będzie przeogromna.

Akcja nowych Świętych rozgrywa się w Santo Ileso, które zostało podzielone na 15 pomniejszych dystryktów. Te należą do trzech większych regionów charakteryzujących się własnym pomysłem na siebie. Wolicie pustynne klimaty, ogromne wieżowce czy lokacje pełne imprez?

Jasne światła, duże miasto – mamy największe i najlepsze miasto Saints Row, które jest pełne atrakcji. Santo Ileso ma problem z przestępczością, a my możemy sobie z tym poradzić. Z 15 dzielnicami, ciekawymi punktami i mieszkańcami, którzy po prostu żyją swoim najlepszym (lub najgorszym) życiem, to miasto jest stworzone do eksploracji. Twoje zadanie polegające na zbudowaniu nowego imperium przestępczego oznacza, że będziesz mógł przejąć kontrolę nad tymi dzielnicami od Marshall, Los Panteros i The Idols.

– piszą twórcy gry na swojej stronie

Premiera najnowszej ponownego spojrzenia na genezę Świętych nastąpi 25 lutego 2022 roku. Gra zmierza na PC, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PS4 i PS5.

Być może przegapiliście dzisiejsze ogłoszenie odnośnie polskiej dystrybucji Edycji Niesławnej. W skład tego wydania w dobrej cenie wchodzi m.in. bardzo ładny steelbook. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie