Fragment plakatu promocyjnego serialu Narcos: Meksyk

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

3. sezon Narcos: Meksyk na najnowszym zwiastunie

Netflix opublikował na YouTube nowy zwiastun 3. sezonu Narcos: Meksyk. Finałowa odsłona serialu pojawi się na platformie 5 listopada.

Już za parę tygodni odbędzie się premiera najnowszego, a zarazem ostatniego sezonu kontynuacji Narcos. Akcja trzeciej odsłony Narcos: Meksyk dzieje się już w latach 90., gdy kartel z Guadalajary rozbija się na mniejsze jednostki. Dzięki temu poznamy „nowe pokolenie” przywódców, którzy próbują przetrwać w stale zmieniającym się świecie karteli narkotykowych.

W serialu pojawią się m.in. José María Yázpik, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda czy Gorka Lasaosa. W zwiastunie widzimy również Diego Lunę jako Miguela Ángela Félixa Gallardo, doskonale znanego z poprzednich dwóch sezonów. Cały zwiastun możecie obejrzeć tutaj:

Premiera najnowszego sezonu już 5 listopada 2021 r. na portalu Netflix. Zanim jednak doczekamy finału serialu, warto sprawdzić, co powróciło do Netfliksa w ostatnim czasie.

Czekacie na premierę 3. sezonu Narcos: Meksyk?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się