W lesie dziś nie zaśnie nikt

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Polski slasher od Netflix na nowym zwiastunie. Oto „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”

Platforma Netflix zaprezentowała zwiastun kontynuacji polskiego slashera W lesie dziś nie zaśnie nikt 2.

Pierwsza część produkcji zadebiutowała na Netflixie w 2020 roku i spotkała się z mieszanymi opiniami. Popularność filmu okazała się jednak na tyle duża, że twórcy postanowili nakręcić kontynuację. Akcja dzieje się bezpośrednio po wydarzeniach przedstawionych w W lesie dziś nie zaśnie nikt, ponownie zatem zobaczymy tu Julię Wieniawę w roli Zosi. Głównym bohaterem jest jednak Adaś (Mateusz Więcławek), młody policjant, który zmierzy się ze złem, jakiego do tej pory nie poznał.

Oprócz wymienionych już aktorów na ekranach zobaczymy m.in. Andrzeja Grabowskiego, Wojciecha Mecwaldowskiego i Zofię Wichłacz. Reżyserią ponownie zajął się Bartosz M. Kowalski, scenariuszem natomiast – Mirella Zaradkiewicz. Premierę W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 na Netflix zaplanowano na 27 października 2021 r.

Czekacie na premierę kolejnej części polskiego slashera?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się