Venom 2 Carnage

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Venom 2: Carnage z nietypowym crossoverem. W filmie widać… akcję z Matrixa

Jeśli wybieracie się na Venom 2: Carnage, zwróćcie uwagę na scenę pościgu. Widoczne w niej helikoptery pochodzą z planu Matrixa.

Informację o nietypowym crossoverze podał portal Screen Rant. W jednym z ujęć pojawiły się helikoptery pochodzące z zupełnie innego planu filmowego.

Podczas seansu zwróćcie uwagę na scenę, w której Eddie i Venom uciekają na szczyt Coit Tower w San Francisco. Pojawia się tam wzmianka o policyjnym pościgu. Jako że w tle widać helikoptery przelatujące nad miastem, widz może założyć, że zostały wysłane za Eddiem / Venomem. W rzeczywistości śmigłowce uczestniczą jednak w zdjęciach do filmu Matrix Zmartwychwstania, kręconego w mieście w tym samym czasie.

Całą sytuację wyjaśnił w wywiadzie dla Screen Rant Christopher Kusiak odpowiedzialny za lokacje w drugiej części Venoma. Jak mówi, ekipa Matrixa często wcześniej zajmowała upragnione miejsca, przez co filmowcy Venoma musieli przenosić pracę. W tym przypadku jednak ewentualny problem wynikający z pokrywających się zdjęć udało się przekształcić w zaletę.

Polscy widzowie zobaczą Venom 2: Carnage już w najbliższy piątek, 15 października 2021 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się