kadr z filmu Willy Wonka i Fabryka czekolady

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Jak wygląda Timothée Chalamet jako Willy Wonka? Aktor pokazał zdjęcie z planu

Timothée Chalamet pokazał w mediach społecznościowych, jak prezentuje się w tytułowej roli w nadchodzącym musicalu Wonka.

Jeden z popularnych aktorów młodego pokolenia zaprezentował się ostatnio w charakteryzacji Willy’ego Wonki. Zdjęcie pochodzi z planu musicalu będącego prequelem wydarzeń z filmu (i książki) Charlie i fabryka czekolady. Akcja filmu skupi się na Wonce jeszcze w czasach, gdy nie był właścicielem czekoladowego imperium.

Oprócz Chalameta w obsadzie musicalu Wonka znaleźli się m.in. Rowan Atkinson, Olivia Colman, Keegan Michael-Key, Jim Carter, a także Tom Davis. Premierę zaplanowano na marzec 2023 roku.

Timothée Chalamet zabłysnął w ekranizacji powieści André Acimana, czyli głośnym Tamte dni, tamte noce. W najbliższym czasie zobaczymy go w Diunie, gdzie wystąpi u boku m.in. Stellana Skarsgarda oraz Oscara Isaaca.

Jak Wam się podoba charakteryzacja młodego aktora?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się