Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Co ciekawego poleca PlayStation?

nowe gry na ps4 i ps5 - logo PlayStation
PS4 PS5

Nowe gry na konsole Sony to bez wątpienia ponownie tytuły dla fanów kilku przeróżnych gatunków gier. Zobaczcie rekomendacje PlayStation na krótkim materiale wideo.

Dziś oficjalnie zadebiutowało Back 4 Blood (PS4, PS5), czyli nowe spojrzenie na formułę znaną z serii Left 4 Dead. Tak się składa, że jest to nawet produkcja tych samych twórców. Jedną z różnic między nimi jest fakt, że gracze wcielają się tu w postacie ze specjalnymi, indywidualnymi buffami. Zachęcam zajrzeć do naszej recenzji, którą znajdziecie w tym miejscu.

Już 15 października w ręce graczy zostanie oddany Crysis Remastered Trilogy (PS4). To odświeżone wydanie serii Cryteka, która kiedyś była uważana za wyciskacza 100% możliwości wszystkich PeCetów. Ubierzcie jeszcze jeden raz (a w zasadzie trzy razy) Nanosuit i udajcie się na przygody pełne amunicji i wybuchów, aczkolwiek w ulepszonej oprawie graficznej.

Również wraz z debiutem nowego-starego Crysisa pojawi się w PS Store NHL 22 (PS4, PS5), który już niekoniecznie musi być aż tak rozchwytywany wśród polskich graczy. To tytuł sportowy poświęcony grze w hokeja. Gra względem swoich poprzedniczek doczekała się sporej poprawy warstwy wizualnej oraz wprowadzenia systemu Superstar X-Factors. Ten pozwala na wykonywanie specjalnych umiejętności przez gwiazdy topowych drużyn.

Jeśli przegapiliście nowe gry z poprzedniego tygodnia, zachęcam przejść tutaj. Poprzednio PlayStation podzieliło się jeszcze większą liczbą produkcji, do których zachęca sięgnąć. Polecam nadrobić zaległości, jeżeli ominęliście poprzedni tekst.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie